«Комунікативний простір, як фактор трансформації сучасної бібліотеки»

/Files/photogallery/1405/DSC00322.JPG

На таку тему відбулася творча майстерня для працівників бібліотечних закладів району.

Відкрила семінар директор районної бібліотеки Наталія Рибачок, яка зазначила, що публічна бібліотека є невід’ємною частиною соціуму, необхідною складовою інфраструктури регіону, одним з найдемократичніших закладів наближених до конкретних людей з їх інтересами та потребами.

Завідувач організаційно-методичним відділом Алла Гордієнко надала консультацію «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, проекти».

Методист Любов Колодненко ознайомила учасників навчання з кращими зразками діяльності публічних бібліотек Сумської області у 2018 році, про проведення Всеукраїнського конкурсу «Успішні бібліотечні програми для молоді». Своїм професійним досвідом щодо вдосконалення діяльності сільських бібліотек поділилися з колегами завідувачі Інна Усик, Валентина Кривогуз, Марія Чечоткіна, Наталія Карпенко, бібліотекарі Наталія Єфімова, Любов Андрусенко. З метою створення позитивного іміджу бібліотек, формування надійної репутації серед широкої громадськості познайомилися під час перегляду відео-презентації з успішними історіями бібліотек України.

Підводячи підсумки семінару директор Наталія Рибачок наголосила на тому, що кожна бібліотека району повинна мати своє “обличчя”, будувати свою роботу, орієнтуючись на специфіку конкретного населеного пункту, бути справжнім центром дозвілля та спілкування, знайти шлях до кожного читача, підвищувати свій престиж та імідж.

Бібліотечні працівники долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою придбання кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

/Files/photogallery/1405/DSC00296.JPG

/Files/photogallery/1405/DSC00097.JPG

«Краєзнавча діяльність бібліотек: традиції та інноваційний підхід»

/Files/photogallery/1405/DSC00007.JPG

На таку тему відбувся фокус - семінар для працівників бібліотечних закладів району.

Директор бібліотеки Наталія Рибачок звернула увагу колег на важливість краєзнавчої роботи бібліотек у сучасних умовах, з метою відродження національної духовної культури, відновлення історичної пам’яті народу.

«Краєзнавчий інформаційний простір Роменщини у контексті діяльності бібліотек району» розглянула бібліограф Неля Кубатко.

Під час виступу було зазначено, провідні напрямки бібліотечного краєзнавства, поповнення фондів краєзнавчими джерелами та їх популяризацію .

З консультацією «Створення краєзнавчого портфоліо бібліотеки» виступила завідувач організаційно-методичного відділу Алла Гордієнко. Дала завдання по створенню логотипу своєї бібліотеки.

Мультимедійну презентацію про видатного земляка «Незламна душа останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського» представила до уваги колег методист Наталія Ткаченко. Відбулася презентація творчості та нової книги поетеси Любові Шемчук «Ні дня без любові».

Консультацію працівникам сільських бібліотек щодо забезпечення доступу громадян до послуг е-урядування в рамках Тижня Відкритого Уряду надала методист Любов Колодненко.

Під час заняття також обговорили, проведення щорічного Всеукраїнського тижня дитячого читання у дні весняних канікул, з метою допомогти дітям відчути радість спілкування з книгою, привернути увагу до проблем дитячого читання.

/Files/photogallery/1405/DSC00081.JPG

/Files/photogallery/1405/DSC00227.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 393

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.