.

12 лютого 2021 року в Роменській бібліотеці ім. Й. Дудки відбувся семінар – практикум «Бібліотека для громади: нові реалії та інновації»за участю начальника відділу культури Тетяни Баляби.

З січня 2021 року КЗ Роменської міської ради Сумської області-Роменська бібліотека імені Йосипа Дудки, розпочала нову сторінку своєї діяльності, як публічна бібліотека, яка об’єднує 25 сільських бібліотек-філій у єдине структурно-цілісне утворення для найбльш ефективного взаємовикористання бібліотечних ресурсів. Про зміну стратегії діяльності, про нові виклики й можливості бібліотек Роменської міської територіальної громади, наголосила у своєму виступі начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна Баляба, зазначивши, що на сьогодняшній день бібліотеки громади мають стати інформаційно-культурними, освітніми центрами, місцями для проведення дозвілля відвідувачів, активними, повними життя осередками, де кожен, хто до них завітає, зможе знайти для себе відповідні пропозиції. Тему впровадження нових бібліотечних послуг з використанням інформаційних технологій, основні напрямки діяльності бібліотек, промоції читання серед різних верств населення розкрила директор Наталія Рибачок. Завідувач методично-бібліографічного відділу Алла Гордієнко у своєму виступі висвітлила «Пріоритети діяльності сільських бібліотек відповідно до потреб місцевої громади». Методист Любов Колодненко надала практичні рекомендації на тему «Сучасна бібліотека-синтез традиційних та інноваційних технологій». Тож подальша стратегія розвитку бібліотек передбачає вдосконалення просвітницької діяльності, розширення використання інформаційно-комунікаційних технологій, як у внутрішньо бібліотечних процесах, так і для забезпечення доступу населення до інформації та надбань світової культури.Тему впровадження нових бібліотечних послуг з використанням інформаційних технологій, основні напрямки діяльності бібліотек, промоції читання серед різних верств населення розкрила директор Наталія Рибачок. Завідувач методично-бібліографічного відділу Алла Гордієнко у своєму виступі висвітлила «Пріоритети діяльності сільських бібліотек відповідно до потреб місцевої громади». Методист Любов Колодненко надала практичні рекомендації на тему «Сучасна бібліотека-синтез традиційних та інноваційних технологій». Тож подальша стратегія розвитку бібліотек передбачає вдосконалення просвітницької діяльності, розширення використання інформаційно-комунікаційних технологій, як у внутрішньо бібліотечних процесах, так і для забезпечення доступу населення до інформації та надбань світової культури

./Files/photogallery/1407/149538418_462171781588838_4618942507687863630_o.jpg/Files/photogallery/1407/DSC00070.JPG

Працівники Роменської бібліотеки ім. Йосипа Дудки прийняли участь у вебінарі з розробки бібліотечних проєктів Super Star Project Manager. Організатори якого ГО "Запорізька бібліотечна асоціація", Центр «Вікно в Америку». Проєктним менеджментом поділилася Марина Таран директор Централізованої бібліотечної системи м. Токмака та голова правління Громадської спілки «КУЛЬТУРНА ЛІГА СХОДУ». Дякуємо організаторам за отримані знання, які плануємо застосувати у своїй діяльності.

/Files/photogallery/143218416_1490999137957880_7111471295088712660_o.jpg

Працівники Роменської бібліотеки ім. Й. Дудки долучилися до участі у міжнародній конференції «Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики» організованій Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу та Міжнародного союзу електрозв'язку. Отримали корисну інформацію про всі аспекти безпеки онлайн від протидії фейкам до протидії насильству в суспільстві. Почули про конкретні шляхи вирішення проблем з урахуванням світового досвіду.


Кiлькiсть переглядiв: 640

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.